VPN ÖZELLİKLERİ

VPN NEDİR ? NE İŞE YARAR ?

Sanal özel ağlar (VPN) internet aktivitelerini gizli tutan ve anonim kimliğine değer veren insanlar için bir şifreleme aracıdır. Günlük internet deneyiminizi geliştirmek için sizlere sunulan, kullanımı kolay bir araçtır. VPN (Virtual Private Network) veya Türkçe adıyla Sanal Özel Ağ, internette başka bir network’e bağlanmanızı sağlayan bağlantı türüdür. VPN temel olarak sizin tüm internet trafiğinizi başka bir Network’e yönlendirerek, sizin internette kim olduğunuzu gizleyerek gezinmenizi sağlar ki VPN’in yararlı olmasının temel nedeni aslında budur. Çoğu işletim sistemi dahili VPN’e bağlanma desteği vermektedir.

Bilgisayarınızı, Akıllı Telefon veya Tabletinizi bir VPN’e bağladığınızda, cihazınız bağlandığınız VPN’in bir parçası gibi davranır. Tüm network trafiğiniz güvenli bir bağlantı üzerinden VPN’e iletilir. Bu sizin VPN’in bağlandığı tüm kaynaklara erişebilmenizi sağlar. Bir web sitesine bağlanmak istediğinizde, bilgisayarınız önce güvenli bir bağlantı ile VPN’e bağlanır ve daha sonra VPN kaynaklarını kullanarak istediğiniz web sitesine bağlanmış olur. Örneğin Amerika’daki VPN ile internet’e bağlanmayı denediğinizde, IP adresinizin ve diğer tüm bağlantı özelliklerinizin Amerika’ya özgü olduğunu görürsünüz.

İnternetteki kimliğinizi ve bilgilerinizi korur.
Reklam ve pazarlama çerezlerinden kurtulursunuz.
Ortak WiFi kullanım alanlarında güvenliğinizi sağlar.
Sanal güvenlik duvarı ile extra güvenlik sağlar.
Netflix ve Youtube kısıtlamalarını aşmanızı sağlar.
Sizi internet saldırılarından ve hackerlardan korur.

VPN LOKASYONLARIMIZ

Amerika
6 Lokasyon
Çek Cumhuriyeti
2 Lokasyon
Hollanda
1 Lokasyon
İngiltere
5 Lokasyon
İsveç
1 Lokasyon
Slovakya
1 Lokasyon

ŞİMDİLİK 6 ÜLKEDE 16 SUNUCU LOKASYONUYLA HİZMETİNİZDEYİZ

Sizlere 6 Ülkede 16 Lokasyonda hizmet vermekteyiz. Sunucu sayımızı ve lokasyonlarımızı arttırmak için sürekli çalışıyoruz. Çok yakında 40 Ülkede 250’den fazla lokasyonda servisimizi kullanabileceksiniz. Dünyanın neresinde olursanız olun, VPN Türkiye’nin yaygın sunucu ağıyla kusursuz bağlantıda özgürlüğü hissedeceksiniz. Üstelik tek hesaptan istediğiniz sunuculara bağlanabilirsiniz. İstediğiniz sunucuyu seçin, bağlanın, özgürlüğün tadını çıkarın.

KULLANANLAR NE DİYOR ?